טונירנט השכרת ציוד לאירועים

השכרת רשת צל

השכרת רשת צל או השכרת צילייה

בטונירנט ניתן להשכיר רשת צל בכל הגדלים ולכל אירוע מבילוי בים ועד לטקסים

השכרת רשת צל – מדוע חשוב לשכור רשת צל

ימי הקיץ החמים קופחים ללא רחם על ראשינו - ובכל זאת, הקיץ הוא הזמן הנכון ביותר לטייל ברחבי הארץ, לנפוש, לצאת לקמפינג, לארגן מסיבות ואירועים וליהנות מהשמש הקיצית. אבל על מנת שהשמש לא תזיק לנו באופן בריאותי, ועל מנת שנוכל ליהנות ולא לסבול בחום - חשוב לדאוג לרשת צל שתגן על ראשינו ועור גופינו מפני החום.

מתי חשוב למצוא צלייה להשכרה?

השכרת צלייה מתאימה למספר מצבים בהם אנו מתכוונים לשהות זמן רב בחוץ. רשת צל פורשים בדרך כלל באירועים חשובים המתקיימים בחוץ, כמו למשל - רשת צל למסיבות, רשת צל למסיבות טבע המתקיימות משעות הערב עד שעות הבוקר המאוחרות, במקרים של קמפינג בחיק הטבע, הליכה לים, שהייה מרובה בחוף ועוד.

רשת צל טובה היא רשת בעלת 90 אחוזי הצללה לפחות, והיא מגיעה במגוון צבעים שהטובה ביותר היא רשת צל בצבעי בז'. לרשת הצל חשוב שיהיו תופסים או לולאות לקשירה חזקה. עוד ניתן למצוא רשת צל באיכות גבוהה וכפולה.

כיצד מתקינים רשת צל?

רשת צל חשוב למתוח באמצעות חבלים המשתחלים בלולאות הרשת בצורה המתוחה והבטוחה ביותר. כאשר אתם מבצעים השכרת רשת צל חשוב להתייעץ עם איש המקצוע שהשכיר לכם את רשת צל על מנת שזה ינחה אתכם בהתקנת רשת צל בצורה הטובה והבטוחה ביותר.

מהם מחירי השכרת צילייה?

מחירי השכרת צלייה נעים בדרך כלל בין 350 ₪ לגודל של 5 על 5 ועד 3,000 ₪ לגודל של 20 על 20 מטרים. חשוב כי בהשכרת צלייה, החברה ממנה אתם משיגים צלייה להשכרה יכולה להגיע ולאסוף את הצלייה בסיום ההשכרה. חשוב למצוא חברה להשכרת רשת צל שתהיה קרובה לאזור בו אתם גרים או לאזור בו אתם מתכננים את האירוע הדורש השכרת רשת צל.

מעל אלו אובייקטים חשוב לפרוש רשת צל?

כאשר אנו שוכרים רשת צל חשוב לדעת כיצד למקם רשת צל. למשל, אם אנו שוכרים צלייה למסיבת טבע, חשוב כי הרשת תמוקם מעל המקום העיקרי בו אנו רוקדים ונמצאים ובעיקר היכן שנמצא הבר והמים. בצורה זאת, המים לא יתקררו והחוגגים לא יתייבשו. חשוב להציב עוד צלייה קטנה יותר בפינת ישיבה ועל דשאים - אם ישנם באזור.

בחתונות או מסיבות חשוב כי הצלייה תמתח על פינות הישיבה ועל היכן שנמצא האוכל. באירועים כמו הקמת דוכנים ועמדות מכירה חשוב כי הציליות ייפרסו מעל עמדות המכירה על מנת שלמוכרים ולקונים יהיה נוח יותר.

לסיכום בעת השכרת צלייה חשוב למקם את הצלייה היכן שמתרחשת עיקר הפעילות. את הצלייה יש למתוח להתקין בצורה בטיחותית ולקשור היטב ובאופן בטוח. חשוב כי תשכירו את הצלייה מאיש מקצוע המחזיק מחסן בו ציוד דומה ונוסף המתאים לתכנון מסיבות ואירועים.