טונירנט השכרת ציוד לאירועים

השכרת שולחנות וכסאות

  השכרת שולחנות והשכרת כסאות

  בטונרנט ניתן להשכיר שולחנות כמו גם להשכיר כסאות בכל הכמויות לכל אירוע

  משחק הכיסאות – מהיכן כדאי לבצע שכירת שולחנות וכסאות

  כולנו מכירים את האירועים הקטנים והגדולים, בהם יש לנו יותר מידי אנשים ופחות מידי כסאות. באירועים מסוג זה ברגע הקריטי של סידור הישיבה וההתיישבות ליד השולחן, מתחילים ברגע האחרון לצוץ רעיונות חדשים מהיכן אפשר ל"הגריל" כסאות. וכך, מוצא את עצמו הסבא ישוב על כסא מחשב בו חסר גלגל, והדודה מחיפה ישובת משמניה הרבים על כיסא ילדים מפינת היצירה, והאבא...הוא אוכל בעמידה ליד השולחן תוך שהוא מקבל ציקצוקי לשון רוגזים מהאדם שלידו הוא עומד ומטיל צל אימתני על ראשו של המסכן.

  על מנת למנוע קטסטרופה ומשחק כסאות מעצבן שכזה, חשוב בתכנון כל אירוע, מקטן עד גדול, לבצע השכרת כסאות ושולחנות. כאשר אנו מתכננים אירוע מכל סוג, בעיקר אם אנו מתכננים לערוך את האירוע בחיק הטבע, חשוב כי נבצע השכרת שולחנות וכסאות.

  אילו כסאות להשכרה ניתן למצוא במחסנים להשכרת כסאות?

  כאשר אנחנו מחפשים השכרת כסאות ניתן יהיה לבחור מגוון של כסאות להשכרה. בין הכיסאות נמצא כסאות שחורים, לבנים או ירוקים מפלסטיק ללא משענת, כסאות גן עם משענות ידיים, כסאות להרצאות עם מגש לכתיבה, כסאות עץ מתקפלים וכסאות עץ בעיצוב מלכותי מעורבים עם ריפוד.

  בהשכרת כסאות לאירועים חשוב להבין את טיב האירוע וצרכי האורחים ומכך להסיק לאילו כיסאות ושולחנות אנו זקוקים. לדוגמא: לחתנה יתאימו כסאות עץ מלכותיים או מתקפלים תלוי בסגנון וקונספט החתונה, ושולחנות עגולים גדולים או מרובעים או במקרה של הגשת אוכל בסגנון בופה שולחנות מלבניים ארוכים שעליהם יוצג האוכל.

  במקרים כמו הופעות, או מסיבות ניתן לשכור כסאות פלסטיק ללא משענת וכאשר מדובר בישיבה מרובה או בקהל מבוגר כדאי לשכור כסאות גן מפלסטיק עם משענות לידיים.

  מהיכן ניתן לשכור כסאות ושולחנות?

  כסאות ושולחנות כדאי לשכור מחברה הנמצאת קרוב אליכם, אם אתם נמצאים באזור הצפון והמרכז ניתן לשכור כסאות ושולחנות מחברת Tonyrent המספקת את הכיסאות והשולחנות למקום האירוע וגם אוספת אותם וכל זה בתוספת תשלום סימלית על דלק בלבד. חברה שיכולה להגיע ולאסוף את הציוד להשכרה מהווה יתרון גדול וחסכון בכסף על הובלה.

  מהם האביזרים הנלווים שכדאי לשכור מלבד הכיסאות והשולחנות?

  בכל הנוגע לציוד להשכרה למסיבות וציוד להשכרה לאירועים חשוב לשכור, מלבד שכירת שולחנות וכסאות, ציוד חשוב מאותה חברה להשכרה אותה בחרתם כמו למשל: השכרת צליות, השכרת גנרטור לאספקת חשמל לאירוע בחוץ, השכרת רמקולים, השכרת מיקרופונים ואפילו השכרת פלטת DJ.

  ומה לגבי המחיר?

  בכל הנוגע למחירים, השכרת כסאות ושולחנות מתומחרת לפי סוג הכיסא בשקלים ליחידה. כיסא פשוט מחירו נע בין 4.5 שקלים ל 8 שקלים בעוד כיסא מעוצב נע בין 6 שקלים ל 15 שקלים לכיסא. מחיר השכרת שולחנות נע בין 15 ₪ ל 30 ₪.

  בכל מקרה כאשר אתם שוכרים כסאות ושולחנות - חשוב כי הם יתאימו לקונספט הכולל של האירוע, וכי תוכלו לראות תמונה של הכיסאות והשולחנות להשכרה באינטרנט או בתמונה שתישלח אליכם על ידי חברת ההשכרה.